Animatorzy, jacy program zabaw dopasowują personalnie do uczestników imprezy

Team firmy Alee Frajda tworzą animatorzy, którzy przebieg zabawy dopasowują personalnie do uczestników imprezy. I to wiodący walor wskazanej firmy, bo rodzice decydujący się na korzystanie ze wsparcia doświadczonych pedagogów wiedzą, że zabawy będą za każdym razem dostosowane do ich pociech, a zajęcia będą miały charakter nowatorski. Animacje, z jakich listą można obeznać się pod adresem https://aleefrajda.pl/o-nas zawsze przystosowane są do wieku oraz do pasji dzieci. Bardzo często z usług wskazanej firmy rodzice robią użytek, gdy chodzi o opracowanie zabaw na uroczystość weselną. Rodzice bowiem zwykle chcą bawić się w swoim gronie, a maluchy siedzą wtedy przy stole i się zanudzą.

Tymczasem, animator jest im w stanie zapewnić świetną oraz bezpieczną zabawę. Obejmować będzie ona na przykład: zabawy muzyczno – ruchowe, zajęcia artystyczne, wykonywanie tatuaży z zastosowaniem farb antyalergicznych, a także dużo innych aktywności. Oferta firmy rozdzielona jest na podkategorie: dla rodziców, dla przedszkoli i szkół, dla firm, dla nowożeńców, na każdą okazję. Ponadto, organizowane są szkolenia oraz warsztaty dla animatorów, którzy chcą się rozwijać zawodowo. Rodzice mogą korzystać z usług doświadczonych animatorów: na urodzinach, koloniach, czy w ramach wizyty świętego Mikołaja.

Ponadto, mogą korzystać z możliwości przygotowania urodzin o konkretnej tematyce, zależnie od upodobań malucha. Przedszkola oraz szkoły mogą zdecydować się na wsparcie animatorów w trakcie okazji jakimi są: Dzień Pluszowego Misia, wizyta świętego Mikołaja, bal karnawałowy, Pierwszy Dzień Wiosny, pikniki rodzinne, czy Dzień Dziecka. Przygotowywane są także warsztaty o określonej tematyce dla placówek. Przedsiębiorstwa chętnie wybierają wsparcie Alee Frajdy w trakcie imprez firmowych albo świątecznych spotkań z rodzinami pracowników. Dla Nowożeńców przygotowane są obszerne zestawy na wesela. W dodatku, na każdą sytuację można skorzystać ze zrobienia warsztatów dużych baniek mydlanych lub wynajmować fotobudkę, fotolustro czy żywe maskotki. Alee Frajda ma do zaoferowania również ekscytujące pokazy iluzji.

Dodaj komentarz