Audyt logistyczny realizowany przez przedsiębiorstwo Aspekt

Audyt logistyczny realizowany przez przedsiębiorstwo Aspekt jest dogłębną analizą, na bazie jakiej specjaliści kolejno doradzają klientom i wdrożą rekomendowane zmiany. W rezultacie, powstaje optymalizacja realizacji procesów i działania infrastruktury logistycznej w zakładzie należącym do przedsiębiorcy. Klienci mogą wybrać, czy chcą decydować się na szybkie audyty, czy audyty pogłębione.

W pierwszym przypadku definiowane są obszary krytyczne. W drugim audyty określa się jako procesowe i rozszerzone są one o konkretne rekomendacje oraz wdrożenia. Klient może więc decydować się na dalszą współpracę, gdy realizowane są punkty z katalogu jakimi są audyt logistyczny lub inne.

Obszar działań w trakcie wszystkich audytów to: analiza skuteczności procesów, analizowanie i optymalizacja transportu wewnętrznego, analizowanie i optymalizacja tras dostaw, projekty magazynów i infrastruktury magazynowej, a także optymalizacja geograficzna oraz lokalizowanie centrów dystrybucyjnych.

Analizowanie efektywności procesów dotyczy obszarów jakimi są: składowanie i optymalizacja stanów magazynowych, kompletowanie dostaw, wewnętrzny ruch towarowy, jak i procesy załadunku i transportowania. Wnikliwy audyt za każdym razem wychwytuje newralgiczne dla danego przedsiębiorstwa sfery i na takiej bazie ustalane są dalsze zasady współpracy.

Dodaj komentarz