Bogata propozycja zajęć tanecznych w szkole tańca AD

Bogata propozycja zajęć tanecznych w szkole tańca AD obejmuje zajęcia organizowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Każdy, kto chce się rozwijać ruchowo oraz tanecznie może zobaczyć, co jest do wybrania. Program obozy taneczne dla dzieci przygotowany jest pod względem poziomu zaawansowania uczestników zajęć. To daje szansę poczuć im się swobodnie.

Dokładny plan zajęć razem z ich opisem znajduje się na stronie www. Można na niej także zobaczyć, że są zajęcia indywidualne. Propozycja szkoły tańca poszerzona jest też o prezentacje z tańców, jakie mogą zostać opracowane na osiemnastkę, bądź w ramach pokazu na wesele. W spokojnej atmosferze każdy ma okazję rozwinąć własne zdolności taneczne. Nie jest znaczące, czy są to zajęcia dla najmłodszych, czy treningi dla dorosłych. Jeżeli ktoś chciałby podszlifować swoje umiejętności taneczne to może wpisać się na zajęcia sam na sam z instruktorem. Na dodatek na zajęcia mogą również zapisać się osoby, które chcą się uczyć pierwszego tańca.

Jeśli ktokolwiek szuka oryginalnego podarunku dla najbliższych, to może wybrać zajęcia w ramach urodzin. Studio tańca zajmie się również przygotowaniem urodzin dla dzieci, pełnych ruchu oraz interesujących zajęć z animatorem. W propozycji umieszczona jest również opcja zorganizowania wieczoru panieńskiego, jaki zostanie zapamiętany na długo. Każdy, kto zastanawia się nad tym, aby wynająć salę, również ma taką możliwość. Wystarczy, że omówi wszystko na indywidualnych zasadach z pracownikami szkoły tańca. Dokładny kosztorys wszystkich usług podany jest na stronie internetowej. Na treningi można umówić się dzwoniąc albo za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Doświadczeni instruktorzy dbają o to, żeby każdy mógł się poczuć swobodniej. Zajęcia odbywają się w 10 osobowych grupach, co sprzyja budowaniu społeczności. Każdy, kto chciałby się rozwinąć na kilku płaszczyznach, powinien wpisać się na treningi właśnie w takim miejscu. O tym, jak wiele dzieje się w studio tańca AD można dowiadywać się z kategorii Aktualności na witrynie www.

Dodaj komentarz