Chorwacja znakomita na urlop – wybierz nieruchomość

Miłośnicy podróżowania, kiedy tak właściwie planują urlop, zazwyczaj muszą wybierać między zwiedzaniem a urlopami. Swoistą nowością w biurach podróży są wyjazdy typu 7+7. Propozycje tego rodzaju to z reguły objazdówka, do której dołączyć można 7-dniowe wczasy. Opcja taka sprawdza się w krajach basenu Morza Śródziemnego, lecz nie tylko. Coraz to chętniej turyści wyjeżdżają również na Bałkany. Jednym z popularniejszych krajów jest tam Chorwacja.

Pełen wdzięku kraj przyciąga zarówno doskonałą przyrodą, jak także oraz niezwykłymi zabytkami. Będąc w tym kraju nie sposób nie zatrzymać się w Dubrowniku, Splicie czy Trogirze. Nadzwyczaj interesujące są również chorwackie parki narodowe. Obowiązkowo wręcz ujrzeć należy Park Narodowy Krka oraz bajkowe Plitvickie Jeziora.

Turkusowe jeziora powiązane ze sobą systemem wodospadów to niezapomniany widok, a cały park od lat figuruje już na liście ogólnoświatowego dziedzictwa UNESCO. Do Chorwacji wolno wybrać się z jednym z biur podróży. Różne wycieczki do Chorwacji i krajów sąsiednich wolno co roku odnaleźć w turystycznych katalogach. Ciepławe miesiące to czas znakomity, by zaplanować wakacyjny urlop – wypróbuj wobec tego nieruchomoscinachorwacji.pl. Nie zawsze niemniej jednak kapitalnym celem podróży są kraje nad Morzem Śródziemnym. Coraz więcej osób z zapałem zwiedza pozostałe kraje Europy.

Dużą popularnością cieszy się aktualnie Chorwacja, która słynie z niższych cen, idealnych zabytków, pięknej przyrody i świetnej, letniej pogody. Ci, jacy zdecydują się na zobaczenie Chorwacji, zazwyczaj decydują się na zobaczenie tych najogromniejszych chorwackich atrakcji. Zaliczają się do nich bez negowania najogromniejsze miasta kraju.

Uwagę zwraca w głównej mierze Dubrownik, którego zabytkowa zabudowa pozostała wpisana na listę UNESCO. Nie mniej atrakcyjny est również Split innymi słowy największe miasto Chorwacji. W tym perfekcyjnym, starym chorwackim mieście w porywający sposób krzyżują się wpływy węgierskie, weneckie i austriackie. Nie sposób też ominąć Trogir. Tutaj z kolei wypada ujrzeć zabytkową starówkę, ratusz oraz katedrę św. Wawrzyńca z XIII stulecia. Wielu turystów nie poprzestaje na samym tylko zwiedzaniu i decyduje się na ponadprogramowe wczasy w Chorwacji.

Dodaj komentarz