Ekspert, który zajmie się wielokierunkowo witryną www

Kris Gomula to ekspert, jaki będzie zajmować się wszechstronnie stroną online. Pochodzący z Polski specjalista SEO posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w agencjach SEO polskich, ale też międzynarodowych. Po wprowadzeniu określonych działań z zakresu SEO witryna zleceniodawcy będzie perfekcyjna. Pozyskanie wzmożonego ruchu na stronie przełoży się na lepsze efekty sprzedażowe oraz na popularność danej marki.

Specjalista Search Engine Optimization sprawdzi witrynę online, a po szczegółowym audycie zajmie się naprawieniem tych czynników, jakie trzeba poprawiać. Cena za tak kompleksowe czynności SEO zależy od faktu, jak dużo na witrynie będzie potrzeba zmieniać oraz od tego, w jakiej branży prosperuje klient. Agencia SEO proponująca indywidualną wycenę kosztów jest atrakcyjna dla zleceniodawców.

Ekspert włada językami: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim i hiszpańskim. Może udzielać pomocy klientom z Chile, jak i z innych krajów. Wszechstronne rozwiązania Search Engine Optimization, zapewniają klientom duży ruch na stronie. Kris Gomula ma wykształcenie z projektowania stron internetowych oraz z marketingu i zarządzania. Ten specjalista zajmie się nie tylko Search Engine Optimization, lecz też promocją. Przede wszystkim zajmie się ulepszeniem struktury danej witryny, po to, żeby nawigacja była łatwiejsza. W rezultacie, internauci będą zachęceni do kupienia towarów, czytania artykułów, korzystania z wyznaczonych usług, czy też przeglądania wszystkich podstron.

Będą również rekomendować daną stronę pozostałym osobom z grupy docelowej. Sfery działania Krisa Gomuli to: optymalizacja, link building, analizy SEO, User Experience, interfejs użytkownika, marketing treści, CRO, strategie SEM, e – mail marketing, strategie odbywające się w social mediach, analityka online. Widać więc, że witryna będzie idealna pod każdym względem. I to przekonuje do nawiązania współpracy. Ten ekspert doprowadzi stronę firmy na najwyższej pozycji wyników wyszukiwania.

Dodaj komentarz