Fale oraz skręt – fryzura, jaka odmładza

Dwa kucyki zataczają koło w świadomości żeńskiej. W pierwszej kolejności kojarzone są z bezmyślnością dziecięcych lat spędzonych na podwórku, najchętniej na trzepaku lub przy grze w klasy czy też skokach w gumę. W wieku dorastania nadzwyczaj z przyjemnością się ich pozbywamy, tocząc boje z mamą przed wyjściem z domu. Odbierając się kucyków dajemy znać o własnej dorosłości.

Prędzej czy później zaczynamy tęsknić do tych niefrasobliwych lat, co każe nam posiadać sentyment także do dwóch ogonków. I znowu okazuje się, iż co stare, to odpowiednie, a pionierskie mody i pomysły wyłącznie bazują na tych przetestowanych ideach. Dziewczęcość ma swój urok zawsze, ma okazję z wiekiem nawet coraz to większy.

Wskutek tego nie bójmy się być odważne oraz pozwólmy sobie na kolosalny come back tej wypróbowanej fryzury – polecamy odmładzające fryzury dla 40 latki. Żeby nie była ona śmieszna, potrzebna będzie dbałość o detale. By dodać jej odrobinę powagi i drapieżności dojrzałej kobiety, użyjmy gofrownicy. Dzięki temu włosy będą zwichrowane i niesforne. Po zrobieniu gładkiego przedziałka zbierzmy je w dwa doskonałe kucyki nad uszami, a w miejsce gumek wplećmy tiulowe wstążki.

Rezultat dzikiej chłopczycy murowany, tak samo jak zainteresowanie płci przeciwnej, jacy to zestawienie lubią w najwyższym stopniu. Wydaje się, że na pewnym etapie stworzonego przez nas życia szkolny warkocz odchodzi na solidne w zapomnienie. Nic o wiele bardziej błędnego, o czym wolno się przekonać śledząc najsłynniejsze nawet pokazy mody,. Często okazuje się, że nie ma bardziej ponadczasowej fryzury, aniżeli nieśmiertelny warkocz. Wolno go nosić na tysiące sposobów i różnorako ozdabiać. Niezależnie od tego, czy będzie to kłos, czy francuz, czy najprostszy splot, zawsze będziemy wyglądać dziewczęco oraz pociągająco.

Jak najbardziej aktualne trendy lansują na ogół bardziej zwichrowaną jego formę. Fundamentalną radą jest spryskanie warkocza lakierem przed czesaniem, dzięki temu będzie on bardziej błyszczący i porządniej prezentujący się. Odwrotnie należy postąpić z górna partią włosów, przy głowie. Tym należy pozwolić na swobodne opadanie, mierzwienie oraz najogólniej mówiąc życie własnym życiem. Wskazane jest nawet celowe wykonanie lekkiego nieładu w tej partii. Warto trzymać się też zasady, iż im luźniej, tym poprawniej. Ostateczny efekt ma obowiązek czynić wrażenie luksusowego, jednakowoż również niewinnego, odrobinę szkolnego. Powodzenie u mężczyzn tym sposobem zostaje wręcz zapewnione.

Dodaj komentarz