Firma jaka zajmuje się dystrybucją innowacyjnie zaprojektowanych zabudów na tarasy

Firma zajmująca się sprzedawaniem unowocześnionych zabudów na tarasy, czyli Monolith może chwalić się bogatą propozycją sprzedażową. Flagowymi produktami są markizy oraz pergole, natomiast w sklepie firmowym można zaopatrywać się także w systemy przeciw promieniowaniu UV stosowane wewnątrz oraz wykorzystywane na zewnątrz. Można liczyć na to, że abstrahując od tego, jaki dobierze się element z markizy markilux, usługa zostanie wykonana wszechstronnie. Klienci dostaną rady dotyczące doboru adekwatnego pod wyznaczoną zabudowę rozwiązania, wykonane będą pomiary a także montaż.

Dodatkowo, doświadczeni pracownicy Monolith świadczą także serwis. Zagwarantowane jest to, że kiedy klient zaopatrzy się w wybrany z oferty produkt, stworzy niezwykły klimat na tarasie. Można będzie na nim wypoczywać o każdej porze dnia oraz o każdej porze roku. Jednym z elementów prezentujących się wyjątkowo modernistycznie są żaluzje fasadowe. Mają one pióra o większej sztywności, co pozwala z nich skorzystać wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lamelami da się sterować pod dowolnym kątem, co zapewnia możliwość swobodnej regulacji intensywności słonecznego.

Zainteresowanie konsumentów Monolith zwracają również refleksole. To unowocześniona forma zabezpieczania pomieszczeń przed słońcem. Co ważne, produkt ten można zastosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Refleksole świetnie sprawdzą się na przeszklonych powierzchniach pionowych. Szczególną propozycję w ofercie stanowią pergole, a więc zadaszenie tarasu do ogrodu. Mogą one mieć formę wolnostojącą albo opierającą się. Dostępne są w Monolith w postaci: tekstylnego składanego dachu, zadaszenia w formie obracających się lameli aluminiowych albo użytecznego i designerskiego dachu oszklonego. Dzięki nim można utworzyć dodatkową przestrzeń na tarasie. Można poczuć się tam w pełni wygodnie, przykładowo dzięki dodatkom takim jak: oświetlenie ledowe czy rolety boczne typu screen. Dla osób posiadających ogrody szklane poleca się z kolei markizy, działające jako system ochrony przeciwsłonecznej.

Dodaj komentarz