Marka z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży pomocy drogowej

Pomoc Drogowa Badoś to marka z wieloletnim doświadczeniem w branży auto pomocy. Na dodatek, miejsce to zyskuje na tym, że oferuje usługi nie tylko na terenie Żyrardowa, lecz też na terenie pobliskich miejscowości. Można też oczekiwać na to, że świadczenia będą realizowane na terenie całego kraju. Kierowcy doceniają, że ze świadczeń mogą korzystać przez całą dobę.

W dodatku, można tutaj oczekiwać na niskie ceny w porównaniu z konkurencją. O tym, że Pomoc drogowa Żyrardów to rzetelna firma, jakiej opłaca się zaufać, świadczy chociażby to, jak dużo osób dotychczasowo było zdecydowanych na nawiązanie współpracy. Poza pomocą drogową firma prowadzi również warsztat samochodowy.

Znaczy to, że po awarii samochód może zostać przewieziony na lawecie do zakładu i w takim miejscu odbędzie się sprawna naprawa. Na początku odbędzie się zdiagnozowanie, a następnie pojazd będzie naprawiony. Nie ma znaczenia, czy chodzi o pojazd osobowy, czy dostawczy. Ze świadczeń mają okazję również korzystać klienci indywidualni oraz biznesowi.

Dostępne reparacje obejmą: elektronikę, układ klimatyzacji, automatyczne skrzynie biegów, hybrydowe układy napędowe, serwisowanie ogumienia, naprawy wulkanizacyjne, jak i dużo innych usług. Na stronie www firmy Pomoc Drogowa Żyrardów można odnaleźć wiadomości co do tego, w których miejscowościach oferowana jest naprawa. W rezultacie, klienci wiedzą, że będą dobrze obsługiwani. Klienci, którzy skontaktują się z osobami zatrudnionymi w firmie mogą liczyć na wykonanie świadczeń z obszaru auto pomocy jakimi są: dowiezienie benzyny, naładowanie akumulatora, dowóz konkretnych części zamiennych, awaryjne odpalenie auta, korzystanie z samochodów zastępczych, zabezpieczanie pojazdu na parkingu firmowym, wyciąganie auta z rowu, naprawy z zakresu wulkanizacji, lub usunięcie drobnych awarii mechanicznych na drodze przez wykwalifikowanego mechanika mobilnego. Szybka pomoc udzielana w awaryjnych sytuacjach to ogromny atut Pomocy Drogowej Badoś.

Dodaj komentarz