Nowocześnie zaprojektowane oraz użyteczne markizy

Nowoczesne oraz użyteczne markizy oferuje Monolith. Katalog zawiera przede wszystkim markizy premium a także markizy na taras. Markizy tego rodzaju idealnie nadają się na taras, dokładając mu atutów aranżacyjnych. Co istotne, będą również nad wyraz praktyczne. Produkty jakimi są markizy tarasowe zagwarantują ochronę przed promieniami słonecznymi, a dodatkowo wpłyną na komfort spędzania czasu na tarasie.

Szczególnie, kiedy dokupi się do nich elementy dodatkowe oraz użyje opcje takie jak: silnik elektryczny na włącznik albo na pilota, opcja doboru kolorów, zastosowanie profilu wysięgu udostępnionego w sześciu odcieniach kolorystycznych, dobór materiału wykonania z kolekcji Perla, wykorzystania oświetlenia ledowego z funkcją zaciemnienia, wykorzystanie opuszczonej falbany, użycie promiennika ciepła. Eksperci z Monolith udzielą wskazówek klientom, co będzie dla nich optymalne. Poza markizami na taras można zakupić markizy: na balkon, koszowe, na ogród zimowy, boczne, pionowe a także dwuspadowe. Tak spory wybór daje gwarancję, że każdorazowo wybierze się rodzaj markizy pod wykorzystanie, jakie jest dla niej przewidywane. Eksperci Monolith nie tylko doradzą, na jaką markizę się zdecydować, ale wskażą, jak o nią dbać.

Dla zainteresowanych oferowane są projektowe rozwiązania standardowe, ale też oryginalne. Wycena za markizy przygotowana jest indywidualnie, w zależności od wymagań konsumenta. Ekipa Monolith zrobi osobiście pomiar, aby mieć pewność, że designerski element będzie dostosowany do konkretnego budynku. Monolith współpracuje z najlepszymi producentami oraz firmami zajmującymi się serwisem, czyli można spodziewać się sprawnej naprawy, o ile markiza byłaby naruszona lub jakikolwiek jej element dodatkowy nie zadziałałby jak trzeba. To znaczy, że można będzie znowu cieszyć się jej sprawnym działaniem. Jeżeli ktokolwiek myśli, jak unowocześnić dom, to markizy Monolith będą się do tego nadawać idealnie.

Dodaj komentarz