Perfekcyjnie wyposażony gabinet urologa Michała Jurasza

Perfekcyjnie wyposażony gabinet urologa Michała Jurasza wraz z higieniczną i wyposażoną w nowoczesny sprzęt salą zabiegową są najlepszymi dowodami tego, że w miejscu tym opłaca się podjąć leczenie i będzie się odpowiednio zaopiekowanym.

Oczywiście, w pierwszej kolejności ważne są umiejętności eksperta. Rozbudowany pod kątem technologii sprzęt umożliwia dokładną diagnostykę. Specjalista robi użytek z wysokiej jakości ultrasonografem, potrzebnego do diagnostyki pęcherza, nerek, prostaty i jąder. Na wyposażeniu można znaleźć także urządzenie do elektrokoagulacji, laser i narzędzia chirurgiczne, niezbędne do wykonywania zabiegów ambulatoryjnych. Po szczegółowej diagnozie dalsze postępowanie jest zaplanowane, a chory na bieżąco powiadamiany jest o tym, jak będzie przebiegać jego leczenie.

Pacjenci czują się zaopiekowani na równi pod kątem medycznym, jak i wygody psychicznej. W trakcie każdej ingerencji https://michaljurasz.pl/ wszystko jest dla nich zrozumiałe. W gabinecie zrealizowana jest kompleksowa diagnostyka urologiczna, jaka obejmuje: badanie przedmiotowe, badanie podmiotowe, jak i badanie USG układu moczowo – płciowego. O tym, w jaki sposób przyszykować się do badania pacjenci informowani są z wyprzedzeniem. W ramach działającego ambulatorium wykonywane są też zabiegi ambulatoryjne w znieczuleniu miejscowym.

Doktor Michał Jurasz ma ogromne doświadczenie w stosowaniu technik małoinwazyjnych w urologii, a zwłaszcza technik laparoskopowych. Jest w stanie także odpowiednio diagnozować, a potem poprowadzić leczenie schorzeń z zakresu uroonkologii. O jego doświadczeniu można doinformować się ze strony internetowej placówki medycznej. Przed podejmowaniem kroków medycznych urolog obeznaje się z historią choroby wybranej osoby. Całościowe nastawienie prowadzi do tego, że chorzy szybciej cieszą się zdrowiem lub łagodniej przechodzą objawy schorzenia. W trakcie wieloletniej praktyki klinicznej lekarz dokształcał się w metodach laparoskopowych, jak i tradycyjnych.

Dodaj komentarz