Rzetelne usługi z zakresu prawa, realizowane na terenie Tarnowskich Gór oraz okolicznych miejscowości

Profesjonalne usługi z zakresu prawa, oferowane w Tarnowskich Górach oraz okolicznych miejscowości to domena adwokat Anety Majowskiej. W jej kancelarii ze wsparcia prawnego korzystają klienci indywidualni, właściciele firm a także spółki różnego typu. Absolwentka studiów doktoranckich wyspecjalizowana jest w dziedzinach jakimi są: prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo cywilne oraz prawo odszkodowawcze.

Przyjazna komunikacja z klientami oraz przejrzyste działania adwokat sprawiają, że klienci mogą czuć się pewnie. Na stronie kancelaria adwokacka Tarnowskie Góry można zapoznać się z całym katalogiem usług. Wykształcona na renomowanych uczelniach specjalistka prawa może prowadzić sprawy także w języku niemieckim.

Ma także wykształcenie z zakresu ekonomii, a więc może realizować sprawy o różnym stopniu zawiłości. Każda ze spraw traktowana jest z zaangażowaniem, a komunikacja z klientami opiera się na zaufaniu. Klienci pochwalają to, że sposób rozliczenia jest za każdym razem dla nich przejrzysty. Kancelaria może poprowadzić sprawy: rozwodowe, alimentacyjne, o powierzenie wykonywania władzy rodzicielskiej, związane z działem spadku, odnoszące się do dziedziczenia ustawowego oraz testamentowego, związane z zachowkiem bądź o spory cywilne. Klienci mogą być reprezentowani w negocjacjach odwołujących się do prawa cywilnego. Mogą być też dla nich wykonane egzemplarze umów cywilno – prawnych.

Wykwalifikowana adwokat pomaga także w uzyskaniu odszkodowań od ubezpieczycieli, w zależności od tego o jaką szkodę chodzi. Dotychczasowo kancelaria może chwalić się licznymi dobrymi rekomendacjami. Abstrahując od tego, jaki jest stopień komplikacji określonej sprawy, można oczekiwać że wszystko będzie zrealizowane na wysokim poziomie. Adwokat systematycznie się rozwija. Jej dorobek naukowy i zawodowy wygląda wzorowo. Dlatego klienci chcą z nią współpracować. Rzetelne usługi prawne mają zapewnione.

Dodaj komentarz