Sprzedaż a także obróbka blach trudnościeralnych HARDOX

Dystrybucja oraz obróbka blach trudnościeralnych HARDOX jest główną specjalizacją firmy STAL – HURT. Dodatkowo, w jej propozycji usług zaznaczają się obszary jakimi są hardox, jakie od pierwszych chwil prowadzenia firmy dawały doskonałe rezultaty. W ofercie firmy można znaleźć również materiały spawalnicze do spawania stali HARDOX. Są one wynikiem współdziałania producenta stali HARDOX – SSAB oraz wytwórcy materiałów spawalniczych – ESAB. Udostępnione są materiały do spawania przy zastosowaniu metod: MAG, FCAW, MCAW jak i przy pomocy elektrod do spawania w technologii MMA. W obrębie projektu STAL – HURT kupił wycinarkę z palnikiem plazmowym oraz palnikiem tlenowym.

Ma ona funkcjonalności do jakich zaliczają się między innymi: automatyczne cięcie 3D, kąt cięcia plazmą do 45 stopni, albo cięcie tlenem do 63 stopni od pionu. Katalog prętów z HARDOX systematycznie się rozszerza. Udostępnione są również: nowy gatunek blach napawanych a także drut do spawania. Na witrynie online STAL –HURT można odnaleźć wszystkie parametry i dokładne opisy dostępnych blach. Dobrze będzie firmie takiej zlecać różne zadania, bo w nowoczesnym parku maszynowym można znaleźć tak niezawodne maszyny jak frezarka CNC przeznaczona do obróbki blach trudnościeralnych wywodzących się od szwedzkiego producenta.

Można również oczekiwać na wykorzystanie najnowszego gatunku blach uodpornionych na utratę twardości w zakresie temperatur od 300 do pięciuset stopni Celsjusza. Gatunek ten rekomendowany jest do zastosowania w aplikacjach, w których części zrobione z tej blachy będą pracowały w temperaturach wyższych niż dwieście stopni. Materiały do eksploatacji z blachy HARDOX są wytrzymałe oraz wykazują jak najlepsze parametry pracy. Dzięki wdrożeniu na przykład cięcia wodnego zamawiane materiały nie będą narażone na pozostałe obciążenia mechaniczne, termiczne i chemiczne. Pozwala to na otrzymanie kompletnych podzespołów, bez konieczności robienia kolejnej przeróbki.

Dodaj komentarz