Szczoteczka w mieszkaniu i podróży – warto ją posiadać

W szeregu przypadków jest rozpatrywana jak następny kosztowny gadżet. Mowa o szczoteczce elektrycznej. Rodacy pod tym względem są tradycjonalistami oraz obstają przy szczoteczkach manualnych. Być może przyczyną jest to, iż szczoteczki elektryczne na nasze półki sklepowe trafiły wybitnie późno w porównaniu z innymi krajami europejskimi. Faktem jest jednak, iż używanie szczoteczki elektrycznej zwiększa nie jedynie wygodę mycia zębów, pomiędzy innymi przez skrócenie czasu pomocnego do ich wyszczotkowania. Stosowanie szczoteczek elektrycznych zwiększa przede wszystkim efektywność mycia zębów. W efekcie mamy prawidłowiej wyczyszczone oraz chronione przed próchnicą zęby. W dodatku producenci szczoteczek elektrycznych nie śpią oraz bez ustanku optymalizują swój produkt. Nasza szczoteczka ma prawo mierzyć czas mycia zębów.

Co poniektóre nadają sygnał dźwiękowy po każdych trzydziestu sekundach mycia. Jeżeli mamy wrażliwe zęby oraz dziąsła, to przed nadmiernie mocnym i napiętym szczotkowaniem uchroni nas szczoteczka z czujnikiem siły. Działa ona tak, że sygnały pulsacyjne ustąpią, kiedy szczoteczka jest zbyt mocno dociskana do powierzchni zęba. To fałsz, iż szczoteczka elektryczna absorbuje więcej miejsca aniżeli standardowa oraz nie nadaje się na wyjazdy służbowe bądź też urlopowe. Dzisiaj dostępne modele zezwalają nam dbać o zęby również poza domem, co uwidocznia https://oclean.pl. Na rynku można zakupić szczoteczki, które mogą pracować bez doładowania nawet godzinę.

Starczy nam to na około dwutygodniowy wyjazd, przy założeniu, że będziemy szczotkować dwa razy dziennie po dwie minuty. Tak w związku z tym wystarczy, że zabierzemy ze sobą w podróż tylko trzon szczoteczki, bez tak oznaczanej bazy. Szczoteczki elektroniczne najczęściej mają wmontowane na stałe akumulatory. Ich ładowanie odbywa się za pomocą indukcji elektromagnetycznej. Tak wobec tego taka szczoteczka jest inwestycją na długie lata. Co poniektóre szczoteczki mają także wbudowaną diodę informującą o stopniu naładowania ogniw. Dlatego jeśli nieraz odjeżdżamy, to przed zakupem szczoteczki, weźmy pod uwagę jak długo towar wytrzyma bez ładowania. Należy nie zapominać, że po całkowitym wyczerpaniu akumulatorów szczoteczka elektronowa ładuje się nawet do kilkunastu godzin.

Dodaj komentarz