Unowocześnione, stylowe i praktyczne umeblowanie do zakładów fryzjerskich

Unowocześnione, stylowe i funkcjonalne umeblowanie do zakładów fryzjerskich można zakupić w hurtowni Progress. Meble dla fryzjerów to główne uposażenie salonu, na jakie zwracają uwagę klientki zaraz po tym, jak pojawią się w konkretnym lokalu. Od tego, w jakim stylu zaaranżuje się salon będzie zależało to, jaką grupę klientów będzie się przyciągało oraz czy renoma salonu będzie duża. Każdy manager zakładu fryzjerskiego na pewno ma własną wizję odnośnie tego, w jaki sposób ma on wyglądać. Będą osoby, dla których liczą się tradycyjne wnętrza, jak i te, które lubią nowoczesne akcenty.

Niezależnie od faktu, na jakie ktoś zechce się zdecydować meble fryzjerskie, w hurtowni Progress bez wątpienia je znajdzie. Umeblowanie da się dopasować do swoich oczekiwań. W kompleksowej propozycji handlowej znajdą się: myjnie, fotele fryzjerskie, fotele barberskie, konsolety, recepcje, pomocniki, taborety, podnóżki, czy regały. Można będzie też nabywać kompletne zestawy umeblowania, wpływające na harmonię w konkretnym zakładzie. Są to elementy umeblowania pochodzące od renomowanych rodzimych wytwórców. Dlatego cechuje je trwałość oraz najwyższa wartość użytkowa wykonania.

Za każdym razem trzeba kupić elementy umeblowania wysokiej jakości, bo to one będą w salonie znajdowały się przez wiele lat. Właściciel salonu, jaki dba o wystrój, może oczekiwać, że jego lokal będzie idealnie odbierany. Jeśli zadba się już o umeblowanie, to w tej samej hurtowni można kupić: miski, pędzle, peleryny, fartuchy, folię aluminiowa, rękawiczki jednorazowe, klipsy, klamry, wałki, papierki. Są to akcesoria bez jakich byłoby trudno modelować fryzury, czy farbować.

Dodaj komentarz