Wytwarzanie najwyższej jakości opakowań kartonowych o dowolnym zastosowaniu

Produkcja najwyższej jakości opakowań z kartonu o różnym wykorzystaniu jest przedmiotem działalności marki Waps – kart. Zakres świadczeń firmy obejmie: kratownice kartonowe o różnych parametrach, wytrzymałe nadruki kartonowe fleksograficzne i kaszerowane, pudełka kartonowe, opakowania tekturowe, przekładki, wkłady oraz wypełnienia, ekspozytory, standy promocyjne a także kartony na wymiar. Pudełka tekturowe dostępne są w wersji: klapowej, teleskopowej, składnej, wsuwanej, klejonej oraz wykrojnikowej. Opakowania kartonowe klienci mogą zamawiać w klasycznych lub w indywidualnych wymiarach. Ta sama zasada dotyczy przekładek, zabezpieczających towar w trakcie przewozu i magazynowania. Ekspozytory jakie zamawia się u tego producenta bez wątpienia zwrócą wzrok.

Na podobnej zasadzie jak: standy, stojaki czy potykacze. Ze względu na to, że firma dysponuje dużym parkiem maszynowym, żadne zamówienie nie jest trudnością dla pracowników. Zamawiający mogą oczekiwać, że wszystkie opakowania będą optymalnie dopasowane do ich wymagań. Wystarczy powiedzieć pracownikom firmy, co chce się zapakować i można mieć gwarancję, że zamówienie będzie zrobione stricte w ten sposób, jak się tego oczekuje. Waps – kart zaopatruje klientów prywatnych, jak i sklepy internetowe.

Solidne opakowania zagwarantują najwyższą ochronę dla tych produktów, jakie będą w nich przechowane. Ma to szczególne znaczenie wtedy, gdy są to rzeczy przewożone. Pod adresem https://waps-kart.pl/blog/opakowania-inpost-pocztowe-i-kurierskie-rodzaje-wymiary można poznać właściwości poszczególnych towarów.

Można również zamówić spersonalizowane opakowania z tektury, o dowolnych rozmiarach i kształtach. Jeszcze przed zrealizowaniem zlecenia klient będzie mógł sprawdzić próbki testowe i dopiero gdy je zaakceptuje, zlecenie będzie dla niego zrobione. Konsumenci mogą zamawiać: kartony do przeprowadzek, opakowania marketingowe, pudełka tekturowe do domu lub do biura, opakowania transportowe oraz opakowania zabezpieczające dla sektora przemysłowego, hurtowni lub dla branży e – commerce. W pudłach można przewozić dużo produktów: od sprzętu gospodarstwa domowego przez jedzenie aż po delikatne rzeczy wykonane ze szkła.

Dodaj komentarz