Z jakiego powodu Simsy są tak atrakcyjne? Sprawdzamy różnorodne części Simsów

Zaletą „The Sims 4” jest przede wszystkim dwu i trójwymiarowa grafika, jaka czyni grę niezmiernie ciekawą oraz wciągającą. Wszystkie kreowane przez graczy postacie są w związku z tym trójwymiarowymi obiektami. Motyw niekończącej się gry był do tej pory wykorzystywany w niemnogich grach komputerowych (pomiędzy odmiennymi w grze Harvest Moon), lecz żadna seria poprzednio nie zdobyła tak obszernej popularności. „The Sims 4” jest w związku z tym pierwszą częścią serii, jaka odniosła nadzwyczajny sukces na całym rynku gier komputerowych. Gra „The Sims 4” jest zwykłą grą jednoosobową, w następstwie tego każdy gracz może osobiście zarządzać stworzonymi przez siebie postaciami.

Niekoniecznie jednak musi to być jedna rodzina, można bowiem kierować życiem kilku rodzin jednocześnie – przetestuj the sims 4 download. Już w pierwszej części Simowie mogą nawiązywać kontakty z innymi Simami, przez co gra staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Sami w związku z tym widzicie, iż grać wolno w gruncie rzeczy niesłychanie długo… Trzecia część „The Sims” wyróżnia się z pozostałych także nowymi umiejętnościami, jakie zyskały postacie. Jeszcze w pierwszej czy w drugiej części gry co poniektóre zdolności stanowiły jedną całość, pod nazwą „kreatywność” czy „inwencja”.

Dzisiaj zostały one rozbite, mamy w takim razie zdolność malowania, pisania czy grania na instrumentach. Na pewno jest to dosyć ciekawa zmiana, gdyż dodaje grze ekspresji, a co więcej, daną zdolność wolno od tej pory zwiększyć poprzez praktykowanie wskazanej czynności. Nie sposób też nie wtrącić o tak zwanych dodatkach do gry, które akompaniują właściwie każdej części. Wobec tego nie mogło ich zabraknąć również w tej edycji. Trzecia część Simów to pomiędzy innymi takie dodatki, jak: „Wymarzone podróże”, „Pokolenia”, „Kariera”, „Po zmroku” i „Zwierzaki”. Pierwszym i zarazem jednym z najciekawszych akcesoriów jest dodatek „Wymarzone podróże”. To właśnie dzięki niemu tworzone przez nas postacie mają możliwość podróżowania – zwiedzania między innymi Francji, Egiptu oraz Chin.

Dodaj komentarz